Krypton Chemical

Produkty Krypton Chemical dostępne w Forres

Krypton Chemical to międzynarodowa firma rozwijająca najnowocześniejsze technologie w zakresie projektowania i wykorzystania systemów na bazie żywic poliuretanowych, polimoczników, oraz żywic epoksydowych. Od 1999 roku firma Krypton Chemical stara się rozwijać technologię, by jak najlepiej spełnić oczekiwania Klientów na całym świecie. Specjalistyczne rozwiązania i trudne realizacje branży budowlanej i sanitarnej to główny kierunek projektowania produktów firmy. Systemy hydroizolacyjne aplikowane na podłogi, posadzki, podłoża, czy dachy (również te zielone), to sztandarowe produkty firmy Krypton Chemical.

Nasze produkty od wielu lat z powodzeniem wykorzystywane są Polsce, a w ostatnich dniach podjęliśmy decyzję o utworzeniu samodzielnej jednostki dystrybucyjnej nasze produkty. Zapraszamy do skorzystania z naszych produktów, które należą do najlepszych na świecie, zarówno w rozumieniu jakości jak i ceny.

Remont

Systemy oferowane przez firmę Krypton Chemical, od wielu lat sprawdzają się jako izolacje wodoodporne, znakomicie zabezpieczając powierzchnię na której są aplikowane. Dodatkowo nie wymagają usunięcia wcześniej istniejących warstw dachu lub podłóg.

Nowe budownictwo

Systemy Rayston znakomicie nadają się również do nowych obiektów konstrukcji, odpowiednio je zabezpieczając (działanie promieni UV, korozja, woda, substancje chemiczne). Stosując nasze systemy, oszczędzasz w prosty sposób.

Elastyczne rozwiązania

Krypton Chemical oferuje pełną gamę produktów, które pozwolą spełnić wysoką jakość realizacji. Nasz klient może liczyć zarówno na wsparcie merytoryczne w rozmowach z inwestorem, tak by dobrać odpowiedni system do stawianych wymagań, jak również podczas samej aplikacji, oraz w sprawach gwarancyjnych.

Każda realizacja wymaga dwóch elementów współpracy:
– Konstultacji na etapie proponowanych rozwiązań w doborze systemu,
– Przetwarzania i aplikacji zgodnej z zaleceniem.

Dzięki temu tworzysz skuteczną ochronę na długie lata.