Agregat Szpachlarsko Tynkarski GRACO T-MAX 657

 In Sprzet

AGREGAT SZPACHLARSKI TYNKARSKI Graco T-MAX 657 DO NATRYSKU WSZELKIEGO RODZAJU MAS

AGREGAT SZPACHLARSKI T-MAX 657 to doskonałe urządzenie do natrysku wszelkiego rodzaju mas szpachlowych (zarówno sypkich jak i gotowych) oraz innych materiałów dekoracyjnych. Agregat gwarantuje równe i dokładne nakładanie materiału na powierzchnię bez zbędnych odpadów. Oszczędność materiału zapewniona. Natrysk odbywa się bez użycia powietrza lub w przypadku materiałów dekoracyjnych z użyciem zewnętrznej sprężarki.

 

 

ZALETY URZĄDZENIA GRACO T-MAX 657:

  • idealnie gładkie wykończenie, przy znacznie mniejszej ilości odpadów, możliwa 30% oszczędność w porównaniu z pracą ręczną
  • Możliwość natrysku z wężem do 30 metrów długości, można wykonać natrysk w całym domu bez potrzeby przemieszczania urządzenia i materiału natrysk bez użycia powietrza lub wspomagany powietrzem,
  • Możliwość nałożenia prawie wszystkich gładzi bez kompresora
  • Nakładanie materiałów dekoracyjnych przy użyciu zewnętrznej sprężarki
    T-Max™ jest profesjonalnym rozwiązaniem do nakładania gładzi !

AGREGAT SZPACHLARSKI T-MAX 657

OBSŁUGA 1-OSOBOWA

Urządzenie natryskowe zostało zaprojektowane w taki sposób, aby mogło być używane przez jedną osobę: łatwe w obsłudze, użytkowaniu i czyszczeniu.

PROFESJONALNA JAKOŚĆ WYKOŃCZENIA

Będziesz na prawdę zdumiony wysoką jakością wykończenia nakładanego materiału oraz zredukowaną do minimum ilością odpadów materiału.

KOMFORT I WYDAJNOŚĆ

Dodatkowo T-Max™ sprawia, że Twoja praca jest dużo łatwiejsza i pozwalająca na uzyskanie do 30% oszczędności czasu w porównaniu z konwencjonalnymi metodami aplikacji materiałów na powierzchnie. Używając tego nowatorskiego urządzenia zobaczysz, że nie tylko przyśpiesza ono pracę jednej osobie, ale może także być z łatwością obsługiwane przez 3-osobowy zespół ludzi, umożliwiając nałożenie ponad 500m2 dziennie.

STEROWANIE JEDNYM POKRĘTŁEM

Łatwe i szybkie w obsłudze: umieść materiał w zasobniku i wybierz tryb ze wspomaganiem powietrza (zielony) lub bez wspomagania powietrza (niebieski). Otwórz swoją lancę i zacznij pracę. Urządzenie T-MAX™ zostało zaprojektowane przede wszystkim do aplikacji większości gładzi i izolatorów. Używanie T-MAX™ w połączeniu z zewnętrzną sprężarką umożliwia także natrysk tynków dekoracyjnych o wielkości cząsteczki do 1,5 mm. Urządzenie T-MAX™ zostało przetestowane i zatwierdzone do nakładania najbardziej wymagających gładzi, sypkich i gotowych, dostępnych obecnie na rynku.

WĄŻ

Bardzo lekki i elastyczny. Aby poradzić sobie z większymi zadaniami: szybkozłączny system camlock™ pozwala na bezpieczne, ręczne wydłużenie węża do 30 metrów, bez potrzeby używania dodatkowych narzędzi. Pozwala na aplikację materiału w dwupoziomowym domu bez przemieszczania urządzenia T-Max™.

UCHWYTY

Zamontuj uchwyt w części tylnej, aby swobodnie poruszać się wokół urządzenia w miejscu pracy, lub z przodu, aby przemieszczać urządzenie jak taczkę: doskonałe przy transporcie po schodach!

SILNIK

Pracuje swobodnie i tylko wtedy, kiedy potrzebny jest materiał. Dzięki modularnej konstrukcji można ręcznie odłączyć silnik, co ułatwia prace konserwacyjne lub bezpieczne przechowywanie, kiedy nie jest używany.

ZESTAW MONTAŻOWY MIESZADŁA (OPCJONALNY)

Zamontuj swoje własne mieszadło na urządzeniu T-Max™; dostosuj kąt do optymalnego mieszania bez niszczenia zasobnika. Opcja dwustronnego montażu. Do mieszania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

ZASOBNIK

Wyjątkowo lekki polimerowy zasobnik z pokrywą, który nie rdzewieje. Okrągły kształt o pionowych ściankach powoduje optymalizację zasysania materiału i stanowi najlepszą konstrukcję do szybkiego i pełnego wymieszania.

HAK WĘŻA

Hak węża zapewnia, że Twój wąż materiałowy jest zawsze ustawiony w jednej linii z urządzeniem. Ułatwia to przemieszczanie przez wąskie miejsca.

LANCA

Szybkie i czyste otwieranie/zamykanie eliminuje rozprysk. Pozioma konstrukcja daje optymalne przejście materiału, eliminując zatory materiału. Bardzo lekka i niezwykle łatwa w obsłudze.

PARAMETRY
MAKS. CIŚNIENIE ROBOCZE 65 barów
MAKS. WIELKOŚĆ DYSZY (Z WĘŻEM 8-METROWYM) „661
MAKS. WYDAJNOŚĆ (W ZALEŻNOŚCI DO GĘSTOŚCI MATERIAŁU) 7,2 l/min.
POJEMNOŚĆ ZASOBNIKA 6 worków – 90 l
CIĘŻAR (ŁĄCZNIE Z WĘŻEM I LANCĄ) 66 (81) kg
MAKS. DŁUGOŚĆ WĘŻA 30 m
MAKS. CIŚNIENIE ROBOCZE POWIETRZA 17 barów
Zobacz również