Ocieplenie pianą Przemyśl

 In Realizacje

Ocieplenie pianą Przemyśl

Tym razem nasza ekipa zawędrowała pod wschodnią granicę a konkretnie do Przemyśla. Inwestor pan Tomek buduje dom z typowego projektu z niewielkimi zmianami. Przestronne wnętrze przykryte czterospadowym dachem z lukarnami. Niezwykłe wyzwanie dla materiałów izolacyjnych i ekip wykonawczych ale nie dla piany poliuretanowej, która szczelnie wypełniła wszystkie zakamarki niwelując możliwość powstania mostków termicznych. Dzięki swojej lambdzie 0,037 i grubości natrysku 20cm pozwoliła skutecznie zaizolować poddasze zgodnie z normami unijnymi przewidzianymi na 2018 rok.

Inwestor dzięki zastosowaniu poliuretanu będzie mógł się cieszyć izolacją, która nie tylko obniży jego rachunki ale również poziom hałasu na poddaszu. Jak wszystkim chyba wiadomo ze względu na swoją otwarto komórkową strukturę piana OK jest bardzo dobrym materiałem do izolacji akustycznej.

Zadowolony klient to podstawa sukcesu a kanadyjska piana Sealection 500 taki sukces mu zagwarantuje. Jako autoryzowany wykonawca dostarczyliśmy oryginalny produkt zabezpieczony kodem QR dzięki którem klient mógł zweryfikować jego oryginalność.

 

 

Zobacz również